Hacamat Öğrenmek İstiyorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
8,374 gösterim
Hacamat kategorisinde Hacamat Öğrenmek sordu
Hacamat Öğrenmek İstiyorum Ne Yapmalıyım
Hacamatcı İstanbul yorumladı
Hacamat ve sülük tedavisi eğitimi almak isteyen Hemşire ve sağlıkçılar için  en tecrübeli profesyonel kurum Geleneksel Tıp Akademisi  ve Hacamat Enstitüsüdür.
Ankaralı Hemşire Haccame. yorumladı
Merhaba, ben bir hemşire ve mektebim okullarının eğitmeni olarak Hacamat Enstitüsü tavsiye ederm. Hacamat eğitimlerini artık önüne gelen hacamat eğitmeniyim diyor; en iyi eğitim hacamat enstitüsü tavsiye ederim.  

Ben şahsen 4 ayrı kurumdan hacamat eğitimi aldım; kimseyi isim vererek rencide etmek istemiyorum ama öğrencilerin eline portakal vererek ve bunu deri anatomisi olarak anlatan kadın sapık hacamat eğitmenimi ararsınız her şeyi din tüccarlığına döken hiç bir ilmi olmayan mı ararsınız, bu arada 22 yaşınd abir çocuk konyada o da hacamat eğitmeniyim diye ben en az 10 kez aradı.

Hacamat enstitüsünden eğitim alırken 10+ eğitmenleri var, şahsen Süleyman gök hem geleneksel tıp hekimi hemde en tecrübeli hacamat eğitmeni. (hemşire zeynep. T)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
hacamat (5,600 puan) cevapladı

sağlıkçılar için en ideal en detaylı tıbbi hacamat kursu geleneksel tıp akademisinde süleyman gök tarafından verilmektedir. sağlıkçılar, rastgele yerden hacamat kursu almayın. geçmişte oto kiralama işi yapanlar, bakkal toptancıları dahi hacamat eğitimi vermeye başladılar. Türkiye'de hacamat eğitimini ilk başlatan ve tanıtan Hacamat Enstitüsüdür.  Hacamat enstitüsünü tavsiye ederim.

...